Kuba nám moc pomohl, když za nás vyřešil vše potřebné s pojišťovnou, aby jsme měli vše potřebné a dostali “příplatek” na operaci našeho pejska. Ještě jednou moc děkujeme.
Jakub svou práci odvádí velmi dobře. Pomohl mi najít způsob, jak si chytře odkládat finance a jak s nimi dále bezpečně nakládat. Pomohl mi se připojistit a připravit tak na nejhorší možné varianty, co se bohužel můžou v dnešní době stát. Je na něho spoleh, jedná vždy rychle a ochotně.
Pan Janoušek je ochotný, dobře se s ním spolupracuje. Ve všem dobře poradil a pomohl zařídit. Můžu jen doporučit.
Člověk na svém místě
Pan Jakub Janoušek je velice výborný poradce. Spolupráce s ním je úžasná. Kdykoliv jsme potřebovali nějakou radu okamžitě se nám věnoval a nezáleželo co je za den nebo kolik je hodin. Svoji práci bere velmi vážně a vykonává ji velkými dobře a poctivě. Vše dokáže vysvětlit dobře a srozumitelně. Jsme s ním velice spokojeni a vřele ho doporučujeme všem, kdo potřebuje a vyhledává jakoukoliv pomoc s financemi nebo pojistkami.
Perfektní a bez chyb.
Moje spolupráce s Jakubem je již cca desetiletá. Vybrali jsme spolu spoustu finančních produktů, ať to bylo spoření, pojištění, investování atd. Nikdy nebyl žádný problém v komunikaci, Jakubův přístup je vždy profesionální a snaží se každému ušít produkt na míru. Spolupráci všem můžu doporučit.
S panem Janouškem spolupracuji zatím asi jen dva roky a zatím nijak intenzivně, ale hodlám to změnit. Vždy mi dokázal odpovědět na mé otázky a oceňuji jeho snahu vzdělávat své klienty v oboru, kterému se věnuje. Těším se na další spolupráci.
S Jakubem spolupracuji již několikátým rokem. S jeho službami jsem maximálně spokojený. Nejvíce si cením toho, že vše dokáže pěkně vysvětlit a v případě komplikovanějších záležitostí neztrácí trpělivost, ale naopak se snaží, aby klient opravdu porozuměl všemu. Jsem velmi spokojen s jeho poradenstvím a těším se na další spolupráci. S čistým svědomím ho mohu doporučit.
S Jakubem řeším svoje finance již přes 5 let. Je to profesionál, který je ochotný, vstřícný a má velmi dobrý přehled ve své profesi. Za sebe ho mohu jedině doporučit.
S Jakubem se známe již několik let, přesto se naše finanční cesty propojily zhruba před rokem. Společně jsme nastavili směr, který mi dává smysl. Jeho práce je založena na otevřenosti a férovosti. Díky
S panem Janouškem řešíme poradenství již asi 8 let. Za celou tuto dobu si nevzpomenu na nějaký problém, nebo nespokojenost. Takového poradce mohu s čistým svědomím jedině doporučit. Panu Janouškovi děkuji za spolupráci.
S Kubou se známe 4 roky, za tu dobu jsme řešili spoustu věcí a vždy jsme našli řešení pro danou situaci. Komunikace s ním je velmi příjemná, je ochotný a vstřícný. Vřele doporučuji.
Jakub je člověk na správném místě. Vše umí dobře vysvětlit a vyřešit ke spokojenosti klienta. Super komunikace jak osobně tak i online nebo po telefonu. Řešení financí a pojistných smluv na míru. Posledně jsme spolu řešili pojistnou událost úrazu, vše bylo vyřešeno rychlostí blesku. Peníze od pojišťovny po dodání všech podkladů byly na účet do 3 dnů. Za mě spokojenost a určitě vidím spolupráci dále do budoucna.
I když jsem vůči financlčím poradcům skeptická, musím říct, že Kubuv přístup mě velmi potěšil a sama jsme se rozhodla pro spolupráci. Nyní už to je přes 3 roky, co spolu řešíme finance. Ve všem nám dokázal poradit. Líbí se mi jeho přístup ke klientům - vše dokáže dobře vysvětlit, poradit. I péče o klienty bych řekla že je nadstandardní, zajímá se o zpětnou vazbu, i o potřeby klientů. Komunikace je s ním rychlá a bezproblémová. S jeho přístupem jsem spokojená a mohu ho všem doporučit. Je to férový člověk, který svému oboru rozumí.
Jakuba znám 4 roky a přála bych všem tak spolehlivého poradce. Především proto, že vše na čem se domluvíme vždy dotáhne do konce. Dříve jsem k penězům měla zcela laxní přístup, ale Jakub mi vysvětlil, jak s nimi lépe zacházet, správně se pojistit pro případ možného výpadku příjmu a hlavně, jak úspory vytvořit a zhodnotit. Pravidelně jsme v kontaktu a každý můj dotaz dokáže logicky zodpovědět, má velký rozhled a proto mu věřím. Děkuji Jakube.
Skvělá komunikace. Velmi vstřícný a ochotný. Vždy dobře a rychle poradí, jednoduše vysvětlí. Mohu jen doporučit.
S Jakubem se známe od mala. Vždycky ochotný a v tom, co dělá, se opravdu vyzná. Řešili jsme společně různé produkty a situace od povinného ručení přes úrazové, životní pojištění, pojištění nemovitosti, domácnosti, hypotéku, investice, obecnou rozvahu finanční situace vs. představy a přání do budoucna ... Nejvíce oceňuji Jakubovu ochotu, přehled a trpělivost vše do detailu vysvětlit. Jelikož mám potřebu všemu nejdřív dobře porozumět a zvážit ze všech stran, nemá to se mnou nikdy jednoduché. Přesto vždycky výborné. Doporučuji
Jakuba znám z obou stran stolu – jak spolupracovník, tak také zákazník - a v obou případech má smysl pro detail. Zakládá si na tom, aby člověk plně porozuměl tomu, co v konečném důsledku podepisuje. Setkání s Jakubem člověka skutečně obohatí, jelikož Jakub umí problematiku výborně a názorně vysvětlit, a člověk tak odchází plný znalostí o vlastních financích.
Jakuba znam cca 2 roky a mohu říct, že mi v hodně životních situacích pomohl. Vždy když jsem cokoliv potreboval, nebyl problem a vše se hned vyridilo.
Mohu jen doporucit. Spoluprace trva uz 3 roky, vse funkuje na vybornou a vzdy dobre poradi. Nikdy se mi nestalo, ze bych se nedovolal, nebo nedostal nejakou zpetnou vazbu.
Jakuba znám už asi 4 roky a za tu dobu jsme spolu řešili několik věcí. S komunikací s ním, s jeho přístupem ke klientovi a s výsledkem jsem byl vždy spokojen. Je vidět, že své práci rozumí. Jako finančního poradce jej mohu doporučit.
S Kubou spolupracuji přes 3 roky, jsem s ním spokojený, komunikace i jednání je velmi profesionální a lidské. Vždy vše srozumitelně vysvětlí a na případné dotazy zná bez problémů odpovědi. Se sjednanými finančními produkty jsem spokojený, kdybych jejich výběr a sjednání řešil sám, tak by mi to vzalo spoustu času a výsledek by ani nebyl tak dobrý.
Skvělý přístup, vstřícný a ochotný. Vždy dobře poradí a vše skvěle a jednoduše vysvětlí. Mohu jen doporučit.
S Kubou spolupracuji již několik let a mohu jedině doporučit. Vždy naprostá spokojenost. Velmi oceňuji bleskovou komunikaci a rychlé vyřízení pojistných událostí. Pokud hledáte svého finančního poradce, tak jste ho právě našli - Jakub Janoušek ?
Vždy naprostá spokojenost - mohu jedině doporučit.
S panem Janouškem spolupracujeme již delší dobu a jsme s jeho jednáním i jeho vystupováním nadmíru spokojeni... Určitě všem doporučujeme za vše co pro nás udělal děkujeme....
S panem Janouškem jsme se potkaly před kovidem.Což je teď už 2 roky.Byl moc milý má přijmné vystupování a ochotný.Se všim poradil a i vyřídil.Spolupráce s ním je výborná.Proto bych ho doporučila těm který si neví rady.Mě osobně dost pomohl.
Nehlede na to, ze Kuba je rodina, je to predevsim odbornik ve svem oboru. Mam vlastni zkusenost s tim, jake to je radit lidem s financemi. Neni to snadne. Zazil jsem nekolik 'odborniku', kteri se s tim jak to dela Kuba vubec nedaji porovnavat. S Kubou vzdycky presne vim, co delame, na cem se domlouvame. Nejde zdaleka jen o produkty, ale spis o konzultace a tipy jak nalozit s tim, co mi kazdy mesic prijde na ucet. Poradil mi jak si nejlepe odkladat penize, abych vubec nejake investice v budoucnu mohl provadet. Kdyz jsem resil povinne ruceni na nove auto, vysvetlil mi jak to cele funguje a zaridil absolutne obratem, v podstate vsechno po telefonu. Nakonec jeste uvedu, ze Kuba dela super vzdelavaci seminare a akce, na kterych se mohou potkat jeho klienti a dozvedet se neco noveho. Mam urcite (ac pomerne zakladni) ekonomicke vzdelani, ale i tak mi seminar dal pomerne dost.
S Jakubem se znám více než 8 let. S finačním poradenstvím pomáhá celé naší rodině ať už se jedná o majetkové, životní, úrazové pojištění nebo investice či hypotéky. Velmi si vážím jeho bleskové komunikace a řešení pojistných událostí. Dokonce jednou za čas pořádá zdarma i přátelské školení pro klienty.
S Kubou se už známe nějakou dobu. Ze začátku jsme nastavili pojištění dle aktuálních možností, pomohl nám zařídit hypotéku na náš vysněný dům a v neposlední řadě nám dává cenné rady a informace, jak ještě nějakou korunu ušetřit. Nemůžu nic, než doporučit! Velký dík mu patří i za jeho ochotu a spolehlivost. Za mě dobrý ??
S Kubou spolupracujeme 2 roky a musím říct, že on tu práci má opravdu rád a žije tím. Stále na sobě pracuje a zlepšuje se a to je zásadní. Je spolehlivý, komunikuje rychle a za mě toto jsou podstatně vlastnosti pro jakoukoliv formu spolupráce. Sama jsem působila ve financích, a tak to dokážu posoudit i z odborného hlediska. Potkejte se s ním a jistě vám bude příjemně. Doporučuji.
Rozhodně pana Janouška doporučuji! Když se řekne finanční poradce, většině lidí se vybaví osoba, která vám po většinu času "maže med kolem pusy", vytahuje odborné termíny a člověk vlastně neví, na čem je. Ovšem u pana Janouška jsme od první schůzky věděli, že tohle bude úplně něco jiného! Milý, profesionální, ale přátelský přístup nás potěšil a tak tomu vlastně je po celou dobu. Vše vždy, srozumitelně vysvětlí, pomůže, poradí a snaží se vždy najít to nejlepší a pro klienta nejvýhodnější řešení, čehož si vážíme, že s námi vždy jedná na rovinu. Každá schůzka, ať už online nebo osobní je příjemně strávený čas, je nám vždy vše vysvětleno a vše nám dává smysl. Oceňujeme také ochotu vyjít svým klientům vstříc a ráda bych také vyzdvihla naprosto skvělou komunikaci a informovanost klientů (pravidelně dostávám na mail informace o novinkách, různé rady a tipy z oblasti financí apod. což je za mě skvělé, dozvědět se vše přímo od svého poradce formou článků, které jsou vždy skvěle a čitelně sepsány. Za mě pana Janouška mohu jen a jen doporučit, těší mě naše spolupráce a těším se na tu budoucí! Děkujeme za Vaši péči :) Řičánková
Skvělý a profesionální přístup, vše mi bylo dopodrobna vysvětleno a opravdu mi pomohl. Jsem neskutečně rád, že jsem Jakuba Janouška poznal. Jakub se nestará jen o svou kapsu a nic nevnucuje. Moc mu děkuji za neuvěřitelně lidský přístup a pomoc. Vše je přehledné, a co nechápu, nám kdykoli poradí. Určitě budu doporučovat Kubu Janouška dál.
Jsem s Jakubem naprosto spokojený. Příjemné a pohodové jednání. Poradí opravdu jako málokdo, v dnešní době s podivem, protože předtím jsem s každým poradcem vyběhl. Na Jakubovi je opravdu vidět, že mu nejde jen o sebe, ale že hájí i váš zájem. A hlavně, co řekne to platí, což je dneska už taky vzácnost. V případě nějaké události ochotně a rychle poradí i po telefonu. Jen doporučuji.
S Jakubem spolupracuji už několik let a jeho péči si nemůžu vynachvalit. Jsem vděčný za to že naučil mě a naši rodinu pracovat s financemi a myslet na budoucnost. Jsem rád že se známe
Perfektní poradce. Vše nám vždy vysvětlí, je trpělivý a je v jeho zájmu, abychom všemu porozuměli. Když cokoliv potřebujeme, je tu pro nás.
Než jsem poznal Jakuba, měl jsem několik "finančních poradců", kteří se zajímali pouze o své odměny a na polovinu mých dotazů odpovídali nevím, neznám... Když byl obchod proveden (pojistka sjednána, investice uzavřena atp.), pro tyto finanční poradce jsem přestal existovat, protože dotazy ohledně čerpání pojistky, vybírání investice atd již finančnímu poradci nepřináší žádné finanční ohodnocení. A pak tu máme Jakuba... Úplný opak výše popsaných rádoby finančních poradců. Je to v každém ohledu profesionál. Ať už je to rychlost kterou řeší vaše požadavky, ochota s kterou řeší vaše dotazy (mnohdy hloupé) nebo rozhled a opravdu perfektní znalosti. Služeb Jakuba využívám již několik let a zkrátka nemám co vytknout. Málokdy od něho uslyšíte slova jako nevím, nejsem si jistý atp. Pokud hledáte někoho, kdo z vás nechce vytáhnout pouze peníze, ale někoho kdo Vám pomůže, ušije vám produkty na míru, splní každý váš požadavek a bude o vás pečovat i za předpokladu, že nebudete nic uzavírat, pak právě Jakub Janoušek je ideální volba.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení